Translation Management Tool (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (99 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: user
eu: erabiltzailea

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Default action
eu: Ekintza lehenetsia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: File
eu: Fitxategi

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Never
eu: Inoiz ez

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Locale
eu: Bertakoa

en: configure
eu: konfiguratu

en: Items
eu: Elementuak

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Table
eu: Taula

en: Key
eu: Giltza

en: French
eu: Frantsesa

en: Messages
eu: Mezuak

en: Sources
eu: Iturburuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Source
eu: Iturburua

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Immediately
eu: Berehala

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Finished
eu: Amaituta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Assign
eu: Esleitu

en: Not translated
eu: Itzuli gabe

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Translated
eu: Itzulita

en: Translation
eu: Itzulpena

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: German
eu: Alemanera

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: Any
eu: Edozein

en: Finish
eu: Amaitu

en: Download method
eu: Deskargatzeko metodoa

en: unassign
eu: esleitu gabe

en: Untranslated
eu: Itzuli gabe

en: Translate
eu: Itzuli

en: Choose
eu: Hautatu

en: Text settings
eu: Testu ezarpenak

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: Simple configuration
eu: Konfigurazio sinplea

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa
