Translation Management Tool (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (53 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: To
ne: लाई

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Table
ne: तालिका

en: French
ne: फ्रेंच

en: Sources
ne: स्रोत

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: German
ne: जर्मन

en: Translate
ne: अनुवाद

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
