Translation Management Tool (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (169 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: user
hu: felhasználó

en: Status
hu: Állapot

en: Default action
hu: Alapértelmezés szerinti művelet

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Closed
hu: Lezárt

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Currency
hu: Pénznem

en: Action
hu: Művelet

en: Tags
hu: Címkék

en: File
hu: Fájl

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Test
hu: Teszt

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Manage
hu: Kezelés

en: Unassign
hu: Hozzárendelés törlése

en: Unassigned
hu: Nincs hozzárendelve

en: Assigned
hu: Felelős

en: Status:
hu: Állapot:

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: States
hu: Állapotok

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Submitted
hu: Beküldött

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Never
hu: Soha

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Filter
hu: Szűrő

en: Locale
hu: Honosítás

en: Normal
hu: Általános

en: N/A
hu: Nincs adat

en: configure
hu: beállít

en: Items
hu: Tételek

en: Amount
hu: Összeg

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Jobs
hu: Munkák

en: Table
hu: Táblázat

en: Item count
hu: Elemszám

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Clone
hu: Klónozás

en: Expose
hu: Felfed

en: Word count
hu: Szavak száma

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: Pending
hu: Függőben

en: normal
hu: általános

en: Key
hu: Kulcs

en: French
hu: francia

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Sources
hu: Hírforrások

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Source
hu: Forrás

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Immediately
hu: Azonnal

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Reference
hu: Referencia

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Cart
hu: Kosár

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Review
hu: Áttekintés

en: Finished
hu: Kész

en: Reason
hu: Ok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Assign
hu: Hozzárendelés

en: Not translated
hu: Nincs lefordítva

en: Variables
hu: Változók

en: Translated
hu: Lefordított

en: Translation
hu: Fordítás

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: German
hu: német

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Data
hu: Adat

en: Finish
hu: Befejezés

en: About
hu: Leírás

en: Download method
hu: Letöltési mód

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: Untranslated
hu: Fordítatlan

en: Translate
hu: Fordítás

en: Choose
hu: Választás

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Checkout settings
hu: Fizetési mód beállításai

en: Words
hu: Szavak

en: Fail
hu: Sikertelen

en: In progress
hu: Folyamatban

en: Text settings
hu: Szöveg beállítások

en: Security settings
hu: Biztonsági beállítások

en: Assign to
hu: Hozzárendelés

en: Drupal user
hu: Drupal-felhasználó

en: Source language
hu: Forrás nyelve

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: Default export format
hu: Alapértelmezett export formátum

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Outdated
hu: Elavult

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Workflow settings
hu: Általános beállítások

en: Item ID
hu: Elem azonosítója

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Remove selected
hu: Kijelöltek eltávolítása

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Needs review
hu: Átnézést igényel

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Assigned user
hu: Hozzárendelt felhasználó

en: Remote URL
hu: Távoli webcím

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés

en: From language
hu: Erről a nyelvről:

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Aborted
hu: Megszakítva

en: To language
hu: Erre a nyelvre:

en: Actor
hu: Színész

en: Source text
hu: Forrásszöveg

en: Asc
hu: Növ

en: Not translatable
hu: Nem fordítható

en: Master
hu: Mester

en: The node UUID.
hu: A tartalom UUID-ja.

en: Empty cart
hu: Kosár ürítése

en: Unprocessed
hu: Feldolgozatlan

en: Performance settings
hu: Teljesítménybeállítások

en: The source language.
hu: A forrásnyelv.

en: - Select user -
hu: - Felhasználó kiválasztása -

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: Replace variables
hu: Változók helyettesítése

en: Simple configuration
hu: Egyszerű beállítás

en: Use admin theme
hu: Admin smink használata

en: Manage Tasks
hu: Feladatok kezelése

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Language key
hu: Nyelv kulcsa
