Translation Management Tool (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (159 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: user
pl: użytkownik

en: Default action
pl: Domyślna akcja

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Closed
pl: Zamknięte

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Administration
pl: Administracja

en: Currency
pl: Waluta

en: Action
pl: Akcja

en: Tags
pl: Tagi

en: File
pl: Plik

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Unassign
pl: Usuń powiązanie

en: Unassigned
pl: Nieprzydzielone

en: Assigned
pl: Przydzielone

en: Unknown
pl: Nieznany

en: States
pl: Statusy

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Never
pl: Nigdy

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Filter
pl: Filtr

en: Locale
pl: Język

en: Normal
pl: Zwykły

en: N/A
pl: niedostępne

en: configure
pl: konfiguruj

en: Items
pl: Elementy

en: Amount
pl: Ilość

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Owner
pl: Właściciel

en: Jobs
pl: Oferty

en: Table
pl: Tabela

en: Allow all
pl: Zezwól wszystkim

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Clone
pl: Klonuj

en: Expose
pl: Udostępniaj

en: Word count
pl: Liczba słów

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Validate
pl: Walidacja

en: Pending
pl: Oczekujące

en: normal
pl: normalna

en: Key
pl: Klucz

en: French
pl: Francuski

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Sources
pl: Źródła

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Source
pl: Źródło

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Immediately
pl: Natychmiast

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Reference
pl: Referencja

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Cart
pl: Koszyk

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Completed
pl: Zakończone

en: Job type
pl: Typ pracy

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Review
pl: Podgląd

en: Finished
pl: Ukończono

en: Reason
pl: Powód

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Assign
pl: Powiąż

en: Not translated
pl: Brak tłumaczenia

en: Variables
pl: Zmienne

en: Translated
pl: Przetłumaczone

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Connect
pl: Połącz

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: German
pl: Niemiecki

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Rejected
pl: Odrzucone

en: Item type
pl: Typ pozycji

en: Finish
pl: Zakończ

en: About
pl: O stronie

en: Word
pl: Słowo

en: Download method
pl: Sposób udostępniania plików

en: Suggestions
pl: Sugestie

en: Untranslated
pl: Nieprzetłumaczone

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Choose
pl: Wybierz

en: Embed
pl: Osadzony

en: Checkout settings
pl: Ustawienia realizacji zamówienia

en: Words
pl: Słowa

en: Fail
pl: Nieudane

en: In progress
pl: W toku

en: Text settings
pl: Ustawienia tekstu

en: Security settings
pl: Ustawienia bezpieczeństwa

en: Assign to
pl: Przydziel do

en: Drupal user
pl: Użytkownik Drupala

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: Default export format
pl: Domyślny format eksportu

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Outdated
pl: Nieaktualne

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Workflow settings
pl: Cechy rodzaju zawartości

en: Item ID
pl: ID elementu

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Abort
pl: Przerwij

en: Remove selected
pl: Usuń wybrane

en: Progress
pl: Postęp

en: Needs review
pl: Wymaga zatwierdzenia

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Remote URL
pl: Adres zewnętrzny

en: Add provider
pl: Dodaj dostawcę

en: Edit provider
pl: Edytuj dostawcę

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Aborted
pl: Przerwano

en: Actor
pl: Aktor

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Performance settings
pl: Ustawienia wydajności

en: The source language.
pl: Język źródłowy.

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Replace variables
pl: Zamiana zmiennych

en: Simple configuration
pl: Prosta konfiguracja

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML
