Translation Management Tool (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (134 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: user
sk: používateľ

en: Status
sk: Stav

en: Default action
sk: Predvolená akcia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Administration
sk: Administrácia

en: Currency
sk: Mena

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Unassign
sk: Odobrať

en: Assigned
sk: Pridelené

en: Status:
sk: Stav:

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Never
sk: Nikdy

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Normal
sk: Normálny

en: configure
sk: konfigurácia

en: Items
sk: Položky

en: Amount
sk: Množstvo

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Table
sk: Tabuľka

en: Allow all
sk: Povoliť všetko

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Clone
sk: Klonovať

en: Expose
sk: Ukázať

en: Word count
sk: Počet slov

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: Pending
sk: Čakajúce

en: normal
sk: normálny

en: Key
sk: Kľúč

en: French
sk: Francúzština

en: Messages
sk: Správy

en: Sources
sk: Zdroje

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Source
sk: Zdroj

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Reference
sk: Referencia

en: Cart
sk: Košík

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Review
sk: Prehľad

en: Finished
sk: Ukončené

en: Reason
sk: Dôvod

en: Apply
sk: Použiť

en: Assign
sk: Priradiť

en: Not translated
sk: Nepreložené

en: Variables
sk: Premenné

en: Translated
sk: Preložené

en: Translation
sk: Preklad

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: German
sk: Nemčina

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: Item type
sk: Typ položky

en: About
sk: Informácie o

en: Download method
sk: Metóda sťahovania

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Untranslated
sk: Nepreložené

en: Translate
sk: Preložiť

en: Choose
sk: Vybrať

en: Embed
sk: Vložiť

en: Checkout settings
sk: Nastavenia pokladne

en: Words
sk: Slov

en: Fail
sk: Zlyhanie

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk

en: Default export format
sk: Základný formát exportu

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Workflow settings
sk: Nastavenie možností vydania

en: Item ID
sk: ID položky

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Translation Management
sk: Správa prekladov

en: From language
sk: Z jazyka

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: To language
sk: Do jazyka

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Empty cart
sk: Vyprázdniť košík

en: With selection
sk: S výberom

en: Basic HTML
sk: Základné HTML
