Translation Management Tool (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (83 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: user
be: карыстальнік

en: Status
be: Статус

en: Default action
be: Прадвызначанае дзеянне

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Closed
be: Зачынена

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Administration
be: Кіраванне

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Manage
be: Кіраваць

en: Unassign
be: Адмена прызначэння

en: Status:
be: Статус:

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Normal
be: Нармальны

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Items
be: Элементы

en: Owner
be: Уладальнік

en: Table
be: Табліца

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: Key
be: Ключ

en: French
be: Французская

en: Sources
be: Крыніцы

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Source
be: Крыніца

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Finished
be: Завершана

en: Apply
be: Ужыць

en: Assign
be: Прызначыць

en: Not translated
be: Не перакладзена

en: Translated
be: Перакладзеныя

en: Translation
be: Пераклад

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: German
be: Нямецкая

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: Finish
be: Скончана

en: About
be: Аб

en: Download method
be: Мэтад спампоўкі

en: Translate
be: Перакласці

en: Fail
be: Правалены

en: Not translatable
be: без магчымасці пераклада
