Translation Management Tool (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (117 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Administration
lt: Administravimas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Unassign
lt: Atskirti

en: Assigned
lt: Priskirta

en: Status:
lt: Būsena:

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: States
lt: Būsenos

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Locale
lt: Lokalė

en: Normal
lt: Normalus

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Items
lt: Elementai

en: Amount
lt: Suma

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: State
lt: Etapas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Owner
lt: Savininkas

en: Table
lt: Lentelė

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Pending
lt: Laukiama

en: normal
lt: normalus

en: Key
lt: Raktas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Sources
lt: Šaltinis

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Source
lt: Šaltinis

en: Accepted
lt: Priimti

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: No visible changes
lt: Nėra matomų pakeitimų

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Reason
lt: Priežastis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Assign
lt: Priskirti

en: Not translated
lt: Neišversta

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Translated
lt: Išversta

en: Translation
lt: Vertimas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Download method
lt: Atsisiuntimo metodas

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: Translate
lt: Versti

en: Checkout settings
lt: Pirkimo nuostatos

en: Words
lt: Žodžiai

en: Fail
lt: Nepavyko

en: Pending tasks
lt: Užduočių sąrašas

en: Security settings
lt: Saugumo nuostatos

en: Assign to
lt: Priskirti

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas

en: Default export format
lt: Eksporto formatas pagal nutylėjimą

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Workflow settings
lt: Darbų eigos nustatymai

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Remove selected
lt: Pašalinti pasirinktus

en: Not translatable
lt: Neverčiamas

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML
