Translation Management Tool (8.x-1.14) - en to dz translation catalogue (48 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Locale
dz: ལོ་ཀེལ་

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Translated
dz: སྐད་སྒྱུར་འབད་ནུག

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Download method
dz: ཐབས་ལམ་འདི་ཕབ་ལེན་འབད།
