Translation Management Tool (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (46 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: user
sr: корисник

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: State
sr: Статус

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: French
sr: француски

en: Sources
sr: Извори

en: Cart
sr: Kopпa

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Review
sr: Провера података

en: Finished
sr: Завршено

en: Translation
sr: Превод

en: German
sr: немачки

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Basic HTML
sr: Основни HTML
