Translation Management Tool (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (61 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: Status
ug: ھالەت

en: Default action
ug: سۈكۈت مەشغۇلات

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Source
ug: مەنبە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Assign
ug: تەڭشەش

en: Not translated
ug: تەرجىمە قىلىنمىدى

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: German
ug: گرمانچە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Suggestions
ug: تەكلىپلەر

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Progress
ug: ماڭغىنى
