Translation Management Tool (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (52 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: To
ps: ته

en: Filter
ps: چاڼ

en: Items
ps: توکي

en: Table
ps: لښتيال

en: Task
ps: دنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Key
ps: کيلی

en: French
ps: فرانسوی

en: Source
ps: سرچينه

en: Plugin
ps: لګون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: Translation
ps: ژباړه

en: About
ps: په اړه

en: Embed
ps: نصبول

en: Fail
ps: ناكام

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -

en: Simple configuration
ps: ساده سازونې
