Translation Management Tool (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (141 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: user
ca: usuari

en: Status
ca: Estat

en: Default action
ca: Acció predeterminada

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Administration
ca: Administració

en: Currency
ca: Moneda

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Manage
ca: Gestiona

en: Unassign
ca: Desassigna

en: Unassigned
ca: Sense assignar

en: Assigned
ca: Assignat

en: Status:
ca: Estat:

en: Unknown
ca: Desconegut

en: States
ca: Estats

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Submitted
ca: Tramès

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Never
ca: Mai

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Filter
ca: Filtra

en: Locale
ca: Local

en: configure
ca: configura

en: Items
ca: Elements

en: Amount
ca: Import

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: State
ca: Estat

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Owner
ca: Propietari

en: Table
ca: Taula

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Clone
ca: Clona

en: Expose
ca: Exposa

en: Task
ca: Tasca

en: Word count
ca: Contador de paraules

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Pending
ca: Pendent

en: Key
ca: Clau

en: French
ca: Francès

en: Messages
ca: Missatges

en: Sources
ca: Fonts

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Source
ca: Font

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Immediately
ca: Immediatament

en: Not available
ca: No disponible

en: Reference
ca: Referència

en: No visible changes
ca: No hi ha canvis visibles

en: Plugin
ca: Connector

en: Cart
ca: Carretó

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Finished
ca: Fi

en: Apply
ca: Aplica

en: Assign
ca: Assigna

en: Not translated
ca: Sense traduir

en: Translated
ca: Traduïdes

en: Translation
ca: Traducció

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: German
ca: Alemany

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: Finish
ca: Acaba

en: About
ca: Detalls

en: Download method
ca: Mètode de descàrrega

en: Suggestions
ca: Suggeriments

en: Untranslated
ca: Sense traduir

en: Translate
ca: Tradueix

en: Choose
ca: Tria

en: Embed
ca: Incrustra

en: Checkout settings
ca: Paràmetres del procés de pagament

en: Fail
ca: Falla

en: In progress
ca: En procés

en: Security settings
ca: Opcions de seguretat

en: Assign to
ca: Assigna

en: Drupal user
ca: Usuari de Drupal

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: Default export format
ca: Format d'exportació per defecte

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Outdated
ca: Antiquat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Allowed formats
ca: Formats permesos

en: - All -
ca: - Tot -

en: Workflow settings
ca: Configuració del flux de treball

en: Item ID
ca: ID d'element

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Assignee
ca: Representant

en: Remove selected
ca: Elimina la selecció

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Remote URL
ca: URL remota

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Not translatable
ca: No traduïble

en: Master
ca: Mestre

en: The node UUID.
ca: L'UUID del node.

en: Link to entity
ca: Enllaça a l'entitat

en: Original language
ca: Llengua original

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: Simple configuration
ca: Configuració simplificada

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic
