Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: File
af: Lêer

en: Password
af: Wagwoord

en: Comment
af: Kommentaar

en: Download method
af: Aflaai metode
