Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: File
bg: Файл

en: Password
bg: Парола

en: Url
bg: URL

en: Comment
bg: Коментар

en: Download method
bg: Метод на сваляне
