Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: File
bn: ফাইল

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Comment
bn: মন্তব্য
