Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Download method
dz: ཐབས་ལམ་འདི་ཕབ་ལེན་འབད།
