Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: File
fr: Fichier

en: Password
fr: Mot de passe

en: Url
fr: URL

en: Comment
fr: Commentaire

en: Download method
fr: Méthode de téléchargement

en: Customer ID
fr: Identifiant (ID) du client
