Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: File
hr: Datoteka

en: Password
hr: Lozinka

en: Comment
hr: Komentar

en: Download method
hr: Metoda preuzimanja
