Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: File
pl: Plik

en: Password
pl: Hasło

en: Url
pl: URL

en: Comment
pl: Komentarz

en: Download method
pl: Sposób udostępniania plików

en: Customer ID
pl: ID klienta
