Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: File
ru: Файл

en: Password
ru: Пароль

en: Url
ru: Url-адрес

en: Comment
ru: Комментарий

en: Download method
ru: Способ скачивания

en: Customer ID
ru: ID покупателя

en: Translation Management
ru: Управление переводами
