Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: File
sl: Datoteka

en: Password
sl: Geslo

en: Comment
sl: Komentar

en: Download method
sl: Prenos datotek
