Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: File
ta: கோப்பு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Url
ta: முகவரி

en: Comment
ta: கருத்து

en: Download method
ta: தரவிறக்க வழிமுறை
