Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: File
ar: ملف

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Url
ar: المسار

en: Comment
ar: التعليق

en: Download method
ar: طريقة التنزيل
