Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: File
be: Файл

en: Password
be: Пароль

en: Comment
be: Каментар

en: Download method
be: Мэтад спампоўкі
