Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: File
cy: Ffeil

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Comment
cy: Sylw

en: Download method
cy: Lawrlwytho dull
