Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: File
eo: Dosiero

en: Password
eo: Pasvorto

en: Url
eo: URL

en: Comment
eo: Komento

en: Download method
eo: Elŝuta metodo
