Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: File
es: Archivo

en: Password
es: Contraseña

en: Url
es: URL

en: Comment
es: Comentario

en: Download method
es: Método de descarga

en: Customer ID
es: Cliente ID

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
