Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: File
no: Fil

en: Password
no: Passord

en: Url
no: URL

en: Comment
no: Kommentar

en: Download method
no: Filoverføring
