Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: File
sv: Fil

en: Password
sv: Lösenord

en: Url
sv: URL

en: Comment
sv: Kommentar

en: Download method
sv: Nedladdningsmetod
