Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: File
eu: Fitxategi

en: Password
eu: Pasahitza

en: Url
eu: URLa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Download method
eu: Deskargatzeko metodoa
