Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: File
fa: فایل

en: Password
fa: گذرواژه

en: Url
fa: نشانی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Download method
fa: روش دانلود
