Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: File
sk: Súbor

en: Password
sk: Heslo

en: Comment
sk: Komentár

en: Download method
sk: Metóda sťahovania

en: Customer ID
sk: ID zákazníka

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
