Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Url
sq: Adresa Url

en: Comment
sq: Komenti

en: Download method
sq: Metoda e shkarkimeve
