Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.21) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: File
de: Datei

en: Password
de: Passwort

en: Url
de: URL

en: Comment
de: Kommentar

en: Download method
de: Download-Methode

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management

en: Successfully connected!
de: Erfolgreich verbunden!
