Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.21) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: File
ka: ფაილი

en: Password
ka: პაროლი

en: Url
ka: ბმული

en: Comment
ka: კომენტარი
