Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: File
lv: Fails

en: Password
lv: Parole

en: Comment
lv: Komentārs

en: Download method
lv: Lejupielādes metode
