Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: File
pt: Arquivo

en: Password
pt: Senha

en: Url
pt: URL

en: Comment
pt: Comentário

en: Download method
pt: Método de download

en: Customer ID
pt: Código do Cliente
