Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ
