Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: File
cs: Soubor

en: Password
cs: Heslo

en: Comment
cs: Komentář

en: Download method
cs: Metoda stahování
