Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: File
hi: फ़ाइल

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Url
hi: URL

en: Comment
hi: टिप्पणी
