Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.21) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: File
ro: Fișier

en: Password
ro: Parolă

en: Url
ro: URL

en: Comment
ro: Comentariu

en: Download method
ro: Metoda de descărcare
