Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Download method
th: วิธีการดาวน์โหลด

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
