Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: File
uk: Файл

en: Password
uk: Пароль

en: Comment
uk: Коментар

en: Download method
uk: Метод завантаження

en: Customer ID
uk: Ід клієнта
