Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: File
ca: Fitxer

en: Password
ca: Contrasenya

en: Comment
ca: Comentari

en: Download method
ca: Mètode de descàrrega

en: Customer ID
ca: ID de client
