Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: File
fi: Tiedosto

en: Password
fi: Salasana

en: Url
fi: Osoite

en: Comment
fi: Kommentti

en: Download method
fi: Lataustapa

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus
