Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: File
he: קובץ

en: Password
he: סיסמה

en: Url
he: כתובת url

en: Comment
he: תגובה

en: Download method
he: שיטת הורדת קבצים
