Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: File
km: ឯកសារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Download method
km: វិធី​សាស្ត្រ​ទាញ​យក
