Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: File
lt: Failas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Comment
lt: Komentaras

en: Download method
lt: Atsisiuntimo metodas
