Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: File
nl: Bestand

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Url
nl: URL

en: Comment
nl: Reactie

en: Download method
nl: Downloadmethode

en: Customer ID
nl: Klant-ID
