Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: File
oc: Fichièr

en: Password
oc: Senhal

en: Url
oc: URL

en: Comment
oc: Comentari

en: Download method
oc: Metòde de telecargament
